Zapowiedzi
Witajcie! 

Na poniższej liście znajdują się odnośniki do wszystkich zapowiadanych nowości wydawniczych. Lista będzie aktualizowana w oparciu o informacje pochodzące z wydawnictw

Zapraszamy!


4. Wydawnictwo IUVI


Miłość, tajemnice i nagłe zwroty akcji w fascynującej kontynuacji "Potomków"!

Nagle, w jednej chwili, powraca cała przeszłość Audry. Wymazane na jej własne życzenie wspomnienia zostały jej zwrócone. Wreszcie Audra wie, dlaczego to zrobiła – by uratować córeczkę. Teraz musi znaleźć swojego największego wroga, Historyka, i położyć kres trwającej od wieków wojnie między Potomkami a Dziedzicami – raz na zawsze. Ale najpierw musi uratować swojego męża Lukę, który jest więziony przez Dziedziców. Nie jest to proste, a sprawy komplikują się dodatkowo, ponieważ Audra działa poza prawem. Nie ułatwia zadania także fakt, że kobieta zmaga się z rosnącą potęga swej mocy i jej bolesnymi skutkami ubocznymi.
Kiedy podła zdrada krzyżuje jej plany, Audra nie wie, komu ufać. Z pomocą mnicha heretyka, sprawdzonych przyjaciół i hakera Błazna szuka sposobu, aby pokonać Dziedziców i uratować pozostałych Potomków. Ostateczna konfrontacja z zaskakującym i nieubłaganym obrotem spraw będzie śmiertelnie niebezpiecznym sprawdzianem mocy Audry.

Czy okaże się wystarczająco silna?

http://iuvi.pl/ksiazka/pierworodna/

3. Wydawnictwo Psychoskok - Marzec 2017 

  


 2. Wydawnictwo Psychoskok - grudzień 2016 Część II oraz Styczeń 2017


 
 
1. Wydawnictwo Psychoskok: Grudzień 2016 część I

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz