Kag


Witam!
 
Nazywam się Aleksandra "Kag" Madej i... jestem pasjonatką literatury :) Mieszkam w małym, ale całkiem urokliwym mieście u podnóża Beskidu Śląskiego, na pograniczu — w miejscu, gdzie kultura polska, czeska i niemiecka przeplatały się przez cały okres istnienia miasta. Z wykształcenia — jestem grafikiem; różne koleje losu jednak i sytuacje, z jakimi młoda osoba po studiach musi się zmierzyć, sprawiły, że nie pracuję w swoim zawodzie. Hobbystycznie jednak wciąż czasami bawię się i coś sobie na boku rysuję ;) Poza tym jestem też pasjonatką i miłośniczką kotów — choć posiadam psa (który zachowuje się jak kot!), porządnego rocka, metalu i każdego możliwego "ciężkiego" brzmienia, dobrej kawy, sernika, gier planszowych, sztuki  i... jakżeby inaczej — literatury ;)
Kag In Books to wynik mojej pasji do książek, chęci pokazania się światu oraz szalonej myśli, że recenzje literatury to fajna sprawa. Od długiego czasu bowiem bawiłam się i zamieszczałam, początkowo dość niewprawne, recenzje na profilu LubimyCzytać.pl. Z czasem jednak zaczęłam się rozwijać, zakiełkowała we mnie myśl o pisaniu o książkach nieco poważniej: tak zrodził się mój pierwszy blog, a później... później przeniosłam się na bloggera i sobie działam. :)

A kto wie, jak wszystko rozwinie się dalej? :)Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się ze mną przez e-mail, szukaj mnie na Facebooku lub na Google+.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz